Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nőknél manapság miért divat...

A nőknél manapság miért divat a szőrösség, vagy hogy csak 3-4 naponta borotválják magukat?

Figyelt kérdés
Lustaság lenne? A pasik többségének ez nem jön be, csak szólok! Persze nem szólnak érte, de olyankor elég viszolyogva nyúlnak a másikhoz.
2022. jún. 15. 12:18
 171/179 anonim ***** válasza:
0%
166-169! Persze leszarjátok ki hogyan néz ki, csak a pasik 95% azért néz ki hasonlóan, öltözékben, szőrösségben, hajstílusban, mert nagyon mindegy nektek nőknek hogy nézünk ki 😄
2022. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/179 anonim ***** válasza:
88%

#171 Szóóóval ezen logika alapján azért néz ki ugyanúgy minden férfi, mert az tetszik a nőknek? De hát akkor egészen nyilvánvaló, hogy a férfiaknak meg a borostás lábú nők jönnek be, hiszen minden nőnek borítás szokott lenni a lába.

Amúgy ha szerinted a férfiak 95%-a hasonlóan néz ki, akkor vak vagy. Mármint szokott lenni pl két kezük meg két lábuk, valóban, ebben hasonlítanak. Másban max annyira, mint a nők.

És igen, a nők full leszarják hogy Randompisti hogy néz ki. Mert tudják, hogy semmi közük hozzá.

2022. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/179 anonim ***** válasza:
#170. A környezetemben 10-ből 9 olyan pár,-akár családos akár csak alkalmi kapcsolatban van,- ahol a nő vékony vagy kicsit telt, de nem duci, a pasijuk főleg duci, vagy erős sportos alkatú. Csak 1 van ahol a pasi vékony a nője duci.
2022. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/179 anonim ***** válasza:
55%

173


Az én környezetemben meg nem. És?

2022. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/179 anonim ***** válasza:
100%
171! Arra nem gondoltál, hogy az emberek nem azért léteznek, és tesznek mindent, hogy a másik nem vonzónak találja őket?
2022. jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/179 anonim ***** válasza:
#175 szerintem pont ez a valóság 🌝 A nők különösen sokat foglalkoznak magukkal, sokat költenek szépségükre, amit a kérdező felvetett az csak kis mértékben igaz, nagyon is sok energiát, pénzt fektetnek az emberek a külsejükbe, ami a nők esetében az influencerkedés, youtube, instagramon való sztárkodással kötik össze. Nyilván a ffiaknál kicsit más, de ugyanúgy vannak sokat magukkal foglalkozók, akik szintén a külvilág előtt akarnak menők lenni.
2022. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/179 anonim ***** válasza:
#176 de az mégis egy belső igény, hogy ő szeretne úgy kinézni. Az más kérdés, hogy a média agymosó jellege miatt ennek az oka az, hogy akkor azt hiszik, hogyha olyanok lesznek mint az insta influenszerek, akkor majd mindenki szeretni fogja őket. Nem a saját igényeik, hanem egy fajta önértékelési, kisebbségi komplexus. És persze, vannak ilyen emberek, de nem gondolom, hogy a többség lenne. Max a fiatalabb korosztályban.
2022. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/179 anonim ***** válasza:
Nyilván ahogy öregszik az ember annál kevésbé fog adni magára. De a közerkölcs, közelvárás mindig közel egyforma kinézetet fogad el mind 2 nemnél.
2022. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/179 anonim ***** válasza:
0%

A feministak szeretnek hónaljkutyát növeszteni. De, van ilyen fétis is. Szerintem annyira nem elterjedt, inkább a hanyagság az oka. Vagy egy tucat 16-25 közötti nővel feküdtem le, de még egynél sem láttam ilyet. A fentebb írtakat is csak a netről tudom.

25 f

2022. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!