Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvágásötletek 8.-as ballagás...

Hajvágásötletek 8.-as ballagás után fiúnak?

Figyelt kérdés

Ilyenkor szokás új hajat választani, a fiam osztályában is ez lesz. A lányok is más frizurát csinálnak vagy csináltatnak maguknak, meg a fiúk is új hajat vágatnak.


Itt a nyár, vége a 8.-nak, megvolt a ballagás, neki meg nincs ötlete. Maradhat akár ez is?


Milyen hajvágást ajánlotok neki?



2022. jún. 16. 09:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Barna haj, most eléggé hosszú, kb. vállig érő.
2022. jún. 16. 09:14
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Elég nagy fiú, ki tud valamit találni. Ha meg nem, akkor így kell hagyni 👏🏻
2022. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Kedves hogy segiteni probalsz,azert sztem bizd ra a valasztast,megiscsak 14/15 eves eleg nagy mar.Plusz egy jo tanacs hogy fejformahoz válasszatok;).Belinkelek egy parat amik szerintem jol neznek ki:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2022. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Lányom 2 éve ballagott és ugyan ezt csinálták. Minden lánynak váll fölé érő lett a haja. A fiúknak pedig géppel nyírták le mint a katonaságnál.


Azt mondták hogy jó volt elbúcsúzni így egymástól

2022. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3.

Köszönjük! Vannak köztük egész jól kinézők, de van közte olyan is, ami lányon van.


#4.

Mind ugyanúgy néztek ki? :-D És mindenki beleegyezett, általános iskolában?


Nálunk ilyen azért nincs.

2022. jún. 16. 11:52
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Tudom hogy vannak közöttük lányon szereplők is de jól néznek ki fiúkon is,ha gondolod azokat a kepeket amin lanyok szerepelnek elkuldhetem ugyis hogy fiun szerepelnek ha zavar titeket.
2022. jún. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

#4 vagyok

Nagyon aranyosak voltak.

Igen mindenkinek ugyan olyan haja volt.

2022. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
63%
Nem rosszból, de miért vágta le mindenki kötelezőszerűen?
2022. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom az összetartozást jelképezte/jelképezi és így tisztelik meg az elmúlt együtt töltött 8 évet...de lehet nem ilyen komoly az oka csak en gondoltam erre😅
2022. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

#8 nem kötelezően vágták le. Senkire sem volt ráerőltetve.


A gyerekek szerették volna ilyenre azért hogy ha máshogy nem is, legalább így együtt maradjanak még kicsit mivel mindenki külön utakra ment ezután

2022. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!