Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan fodrász Budapesten...

Van olyan fodrász Budapesten aki vállal balayage festést olcsón?

Figyelt kérdés
Kérlek csak olyan írjon aki tényleg tud olyat ahol max 15ezerért csinálnak ilyen festést.

2022. jún. 16. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi a normál festés mostanában alsó hangon. Balayage sokkal időigényesebb, ezért drága.
2022. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

15 az egy olcsó festés-vágás - rövid hajra!


Az én fodrászomnál kb. a triplája hosszú haj esetén....

2022. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért max olyat találhatsz, aki tanulja még és a vizsgájára keres valakit, akinek befestheti a haját. Ott munkadíjat nem kérnek, csak az anyagköltséget. Ha nincs hosszú hajad, akkor kijöhet ennyiből. Amúgy az olcsóbb helyeken is minimum a duplája ennek, szóval állandót nem fogsz találni.
2022. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is tanuló fodrászoknál csináltattam, ahogy a 3-as írja. Két különböző iskola, egyiknél 9 ezer lett az anyagköltség (elvileg drága, jó festék, de a szőkítőt is aranyáron számolták - 150/g), a másiknál kb 5 ezer, pedig többet festett.

Lapocka aljáig érő sötétszőke hajam van.

Ha érdekel, szívesen mesélek részletesebben, mit/kit ajánlok.

2022. jún. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!