Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok ha megbízható,...

Mit ajánlotok ha megbízható, nem horribilisen drága fodrászatot keresek hajhosszabbítás céljából?

Figyelt kérdés
Kb. árat írjon aki tud!Előre is köszi a válaszokat!:)
2010. szept. 19. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Várpalotára járok...Megbízható,jó minőségű a haj!Ha jól emlékszem 60 000 volt az első alkalom,aztán a fejjebb rakás 15 000!
2010. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a haj már megvan?csak fel akarod rakatni?

én hajat a nyugatinal szoktam venni,utana megyek egy lányhoz aki felrakja és utana a fodrászomhoz aki összevágja.

2010. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem-nem. Nem vettem hajat mert szeretném megcsináltatni az egészet egy helyen. Bár a te megoldásod is jónak tűnik, és talán nem is olyan drága?!:) Köszi a válaszokat. '. válaszoló, neked milyen hajat raktak fel, és milyen hosszút?
2010. szept. 19. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Én Csepelen csináltattam. Mindent egy helyen, még van fent képem is az weboldalon :)

Ha gondolod leírom a webcímet.

2010. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt nagyon megköszönném, mert csepel igen közel van hozzánk!:)
2010. szept. 19. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Részletesen leírnak mindent, én itt találtam rá neten erre a szalonra :)

2010. szept. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, nagyon kedves vagy!:)
2010. szept. 20. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!