Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Ez milyen színtípus,...

SOS! Ez milyen színtípus, milyen hajat lehetne hozzá festeni?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jún. 17. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

A szemre gondolsz ?

Az zöld és a barnanak az összes meleg árnyalata tok kiemeli, mint ahogy a képen is a csajnak valamilyen meleg barna-rezes barna hajszine van !

2022. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fotón. De nem szeretem a melegbarnát. A szemszínem nem hideg inkább?
2022. jún. 17. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:

1 vagyok !

Ha a szemed “hideg” zöld kategóriába is tartozik a zöldet általában a barna a vörös és a fekete színek emelik ki leginkább a szőke a legkevésbé!


Az én szemem is zöld , világosabb mint a tied és én is pont egy ilyen hajszin novesztek le éppen, mert utálom már a rezes arnyalatat! Az eredeti hajszinem szökés barna , az lesz majd egyszer ha ettől megszabadulok, szóval tok aterzem mit érzel ! 😅

2022. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És neked most milyen színű lesz a hajad? 🥰
2022. jún. 17. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Az eredetinél maradok már így 35 fele, ami a szökés barna … viszont ameddig bírom addig csak novesztem lefelé , ha már nagyon nem bírom ahogy kinezek akkor elmegyek fodrászhoz hogy kezdjen vele valamit, csak nagyon rongalni sem akarom a hajam már .
2022. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem az eredeti krumpliszínű szőke, sajnos…. Tehát ilyen semmilyen, kicsit szürkés beütésű.

Vörösből milyen árnyalatot ajánlasz?

2022. jún. 17. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:

A vöröset szerintem nagyon gondold meg…. Iszonyat nehéz tőle megszabadulni 😔 ha esetleg nem tetszik vagy megunod!


Megprobalhatnal egy hidegebb barnát is ha esetleg szóbajöhet!


Pl ez is szép :



[link]


Igazából látni kene az arcod /az összképet (szemöldök , bőrszín, ). Hogy melyik szín lenne a legelőnyösebb !


Bár ha fodrászhoz tervezel menni akkor “elméletileg” a legtöbbje azért tud neked nyilatkozni hogy melyik szín lenne a legelőnyösebb !

2022. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!