Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálok egy tudatos bőrápolás...

CandyBetty kérdése:

Próbálok egy tudatos bőrápolási rutint kialakítani, de kissé elveszett vagyok benne, szóval aki tényleg ért hozzá segítene nekem?

Figyelt kérdés

Az alaprutin már megvan, tisztítás, fényvédő és hidratálás.

Tehát a bőrömről azt kell tudni, hogy száraz és pattanásos (miteszerek is előfordulnak).

Ennek kezelésére több összetevőt is alkalmasnak találtam. Az egyik ilyen a G&G B-bomb. Erre a kozmetikusom is rábólintott, de ez így önmagában úgy gondolom kevés lenne. Emellé még a Revox szalicilsavát vagy Revox azealinsavát néztem, de nem tudom mennyire működnek együtt a nia-val, főleg így nyáron. BHA hámlasztónak még a G&G Cheer Up is szóba jöhet, de elsősorban a szalicilsavat részesítettem előnyben (mivel az is BHA), de igazából nem tudom mennyire jó ez a nia-val, vagy miben más a kettő, mitől kompatibilisebb esetleg az egyik.

Melyik BHA vagy azealinsav lenne jó a B-bomb mellé? (Már ha egyáltalán használható együtt). Vagy bármi más ami ajánlás emellé a termék mellé?

Néztem még reggeli rutinba egy C-vitamin szérumot is. Estére pedig akár egy hialuronsavat a hidratálóba. Ha esetleg BHA és azealin nem jó a nia-hoz.

Szerintem, ha eddig bárki is elolvasta lejött, hogy elveszett vagyok, szóval tényleg nagyon jól jönne pár hasznos tanács (esetleg konkrétan, hogy ezt így, ezzel :D).

Még egyszer, jelenleg nagyon fontos tényező az is, hogy nyár van, tehát nem szeretném kinyírni és extrém érzékennyé tenni a bőrömet.



2022. jún. 18. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A skinsart egy nagyon jó kis oldal, tele van infóval. Illetve itt van egy rutin kereső: [link]
2022. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy én gyakran írok nekik megkérdezni pont ezeket és nagyon kedvesek, segítőkészek. Írj nekik e-mailt.
2022. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!