Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon rossz minosegu lett a...

Nagyon rossz minosegu lett a hajam, ti mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
Nagyon hamar zsirosodik es a vege se a regi mar. A fodraszom szerint nem veszes de engem nagyon bant. Azt mondta esetleg hajolajjal probaljam, a marka nevet most megnem mondom de vettem egy jo minosegu olajat. Ugy hasznaltam ahogy elmondta, de eskuszom ugy erzem h a vege csak sprudebb lett. Milyen sampomt meg balzsamot esetleg hajpakolast ajanlotok? Mar egesz hosszu, mell ala er, esetleg levagassam vallig hatha erosodik tole?
2022. jún. 21. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A hajadat külsőleg aligha tudod erősíteni, hisz ezek a termékek csak ideiglenes megoldást nyújtanak, ahhoz, hogy nagy javuláson menjen keresztül nagy valószínűséggel az étrendeden/életmódodon kell változtatni. Viszont kérdésedre válaszolva, jó termék mindenképpen a Kérastase, melynél különböző problémákra kialakított terméket találsz, viszont elég magas áron, így ha ezt annyira nem engedheted magadnak vagy nem szeretnél ennyit költeni rá, akkor helyettesítőnek olcsóbban a L'Oréal Serie Expertet ajánlanám.
2022. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg sokat segitene ha a karosodott reszt levagatnad
2022. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!