Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémmel tűntethetném...

Milyen krémmel tűntethetném el a foltokat a bőrömről?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és régen egyáltalán nem viseltem naptejet, így idővel melanin pöttyök lettek az arcomon és teljesen lerombolja az önképemet. Nagyon szeretném, ha nem is eltűntetni, de halványítani őket.

Nektek milyen krém/szérum vált be? Igazából bármi tanácsot szívesen fogadok, ami segíthet ezen a problémán.

Előre is köszönöm a segítő válaszokat!



2022. jún. 21. 22:50
 1/3 anonim válasza:
Akneroxid plusz Vischy éjszakai
2022. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azelainsav és magas fakrorszámú naptej.
2022. jún. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Medus válasza:
Nem tudom milyen a bőrtipusod és hogy mennyire érzékeny de a legfontosabb, fényvédőt mindenképpen használj (50 faktorosat) . Nekem a Cerave SA lemosó sokat segített folt ügyben. Niacinamid nagyon szépen halványítja a foltokat jó hatással van a miteszerekre pattanásokra. Bár nem mindenkinek szereti a bőre, érdemes kipróbálni hidratáló krémbe keverve. A mandulasav nagyon jó kis hámlasztó, sokat segít. Szalicilsav is csodákra képes a pigmentfoltokkal de ez is okozhat irritációt. Csipke bogyó olajat is használok foltokra, szintén sokat segít.:)
2022. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!