Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim borotválkozás! Mit...

Intim borotválkozás! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, viszont sajnos erős a szőrzetem. Eddig eldobható, női borotvákat vettem, de elegem van, hogy ez sem sokszor szedi le a szőrt úgy, hogy sima legyen utána a bőröm.


Lehet, hogy túl erős a szőröm és megérné férfi borotvát vennem? Ti mit használtok? Van olyan, amit kifejezetten ajánlanátok?


Férfi, női jöhet bármi, de az eldobhatósokat már hanyagolnám.



2022. jún. 24. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Gyantázás után sima marad a bőr. Borotvával nem lehet csodát tenni.
2022. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A borotválkozás sajna ilyen, nem leszel tőle babapopsi sima max. 1 napig:( A férfi borotva elvileg jobb az erős szőrzetűeknek. Én alapjáraton inkább gyanta párti vagyok, viszont ha SOS szőrtelenítenem kell és nincs időm megvárni, hogy gyantázható hosszúságú legyen a szőr, akkor azzal borotválkozom ami éppen itthon van. Párom eldobható férfi borotváját használom legtöbbször, nem észleltem nagy különbséget borotva és borotva között, esetleg annyit hogy nekem jobban beválta a 3 soros (3 pengéjűnek hívják talán ?) borotva.
2022. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Soha nem próbáltam még a gyantázást és eléggé félek tőle. Világ életemben epiláltam (lábon és karon), máshol pedig borotválkoztam. Sajnos alacsony a fájdalomküszöböm. Milye gyantát ajánlanátok? Az összeset lehet intim területen használni? Szerintetek mennyire lesz halálos, ha előtte borotválkoztam?
2022. jún. 26. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, szerintem ha az epilálást kibírod a gyantát is simán. Én sokkal jobban tűröm a gyantázást az epilátor egyesével tépkedi ki a szálakat, a gyanta meg huss egyszerre csomót kiszed szerintem azt jobban el lehet viselni, bár hazudnék ha azt mondanám nem fáj. Intim részre melegítős gyanta kell, a hideg gyanta és az olyan fajta amire utána még papírcsíkot kell tenni, hogy le lehessen szedni az karra, lábra való. És igen, borotva után kegyetlen lesz a gyantázás, mert sokkal erősebb a szőr. Viszont meg kell találni az ideális gyantázható szőrhosszt. Ha túl rövid a szőr nem szedi ki, ha túl hosszú iszonyatosan fáj. Intim gyantához főleg úgy, hogy előtte nem gyantáztál én kozmetikust ajánlanék mindenképp. Már csak azért is, mert intim tájékon magadnak macerás minden területet elérni.
2022. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2022. júl. 5. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!