Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Orvosi végleges szőrtelenítés...

Orvosi végleges szőrtelenítés vélemény?

Figyelt kérdés
Pécsen a DaVinci klinikán néztem, hogy van ilyenre lehetőség, persze aki máshol járt az is érdekel! Ha másmilyen lézeres módszerrel kapcsolatban van vélemény az is érdekel. Hány alkalom kellett, ár, testrész stb. Állandóak a szőrtüszőgyulladások… A bőröm fehér és fekete a szőr :(

2022. jún. 28. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Végleges nincs, ez csak marketing szöveg. A valóságban 3-6 kezelés szükséges a tartós eredményhez. Amennyiben tényleg megfelelően sötét a szőrzeted, akkor 1-2 évig szőrtelen maradhat a terület, utána ismételni kell a kezelést, apránként kezdenek visszatérni a szőrszálak.

Akinek sok az anyajegye, annak nem vállalják (jobb helyeken erre ügyelnek), illetve nyári időszakban, lebarnult bőrrel sem javasolják a kezelést. Kora tavasszal, a rövidnadrágos idő előtt 2-3 hónappal érdemes belekezdeni, ilyenkor a legvilágosabb a bőr, hatékonyabb a kezelés. Kezelések között 2 hét várakozási időt tartanak.

2022. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lézeres volt, kb 5-6 alkalom kellett és a szőr még több mint 5 év után sem nőtt vissza! Pár szál itt-ott. Nekem is fehér a bőröm és a szőr sötét. Drága volt, már akkor is kb 80€/alkalom de nagyon megérte. Én teljes lábat, bikinit, hónaljat csináltattam. Hihetetlen érzés volt hogy utána évekig nem kellett aggódnom a borotválkozás miatt, hogy milyen ruhát kapjak fel, együttlét előtt vagy nyaraláskor...
2022. jún. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!