Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemény fodrász "hair room"...

Vélemény fodrász "hair room" Budapesten, vagy "your hairsalon" vagy "mursa hair"?

Figyelt kérdés
Szőke balayage, air touch, Babylights haját szeretnék. Ismeri valaki valamelyik fodrász szalont? Melyik jó melyik rossz?

2022. júl. 1. 17:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam, nem haját hanem hajat
2022. júl. 1. 17:46
 2/2 anonim ***** válasza:
Én voltam náluk tavaly nyáron, nem a legrosszabb élményem de elhanyagolható.. annyira nem is lett rossz az átmenet, de szanaszét szárította a hajam a festékük és kb 2hét után sárga volt a hajam. Ami még nem mellékes, hogy 2en kellettek a hajszín kiválasztásához, mintha a fodrász aki csinalta volna a hajam fogalma nem lett volna arról mit csinál. De legalabb kávéval megkínáltak
2023. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!