Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » KB egy hónapja szőkítettem a...

KB egy hónapja szőkítettem a hajamat Dm-es szőkítő krémmel, mert szeretném beszínezni, de szerintem nem eléggé világos. Mivel ebben asszem csak 3%-os oxi van, lehet újra szőkíteni?

Figyelt kérdés
Most olyan sötét szőke, és emiatt az élénkebb színek nem igazán fognák be a hajamat, pedig olyan színűre szeretném. Mindenképpen itthon tudnám megcsinálni, tesóm párja fodrásznak tanul, és ő csinálná meg nekem, csak mivel dm-essel nem dolgozott még túl sokszor, nem tudja, lehet e 2-szer.

2022. júl. 2. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha fodrásznak tanul, akkor vegyetek fodrászkellék boltban, ami kell.

Ha mással lehet többször szőkíteni, akkor a dm-essel is lehet. Én 6 hetet várnék.

2022. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Könnyen leéghet a hajad. Minimum 5 hetet várj.
2022. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
De ha fodrásznál tanul, minek nem vesz normális szőkítőt? Én is használom a dm-est (mondjuk én a sprayt), ezzel olyan világos soha nem leszel, hogy befogja a színes festék.
2022. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. azért ugyanarra a szőkítőre gondoltunk, mert elsőre is azzal lett, és az jó volt.

2. Május utolsó hetében csináltuk, így az 5 hét megvan.

3. Az 1.-nek szánt válaszban benne van.

2022. júl. 2. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:

De te melyikről beszélsz? Ami szőkítő termékcsaládja a Balea-nak van az a More Blond. Ott nincs krém, csak spray. Beírtam most Google-ba, hogy Dm szőkítő krém, de csak valami testre valót adott ki. Tudnál képet linkelni? Mert fogalmam sincs milyen Dm-es szőkítő krém lehet.

Amúgy olvasd el a leírását, biztos rá van írva, hogy mennyi időnként lehet használni.

2022. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2022. júl. 2. 14:28
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt használtam a fekete hajamon, és elég szépen kiszedte egy világosabb vörös színre.

Vállig érő dús hajam van és így épp elég volt az 1 doboz szóval ha hosszú hajad van akkor 2 kellene belőle. Kicsit drágább árkategóriájú mint az általad linkelt, nem tudom mennyi oxi van benne de jól működött sötét hajon úgyhogy a tiedet fix kiszőkítené világosra.

Bár ha tényleg fodrásznak tanul akkor nem tudom miért nem vettetek alapból fodrászkellékes boltban, elvileg tudnia kell a keverési arányokat stb és még olcsóbban is jön ki.

2022. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6: Ez nem DM-es, hanem Garnier. Azt hittem, valami DM saját márkás cuccra gondolsz.
2022. júl. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!