Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HA ricinus olajat használok?...

HA ricinus olajat használok? (link)

Figyelt kérdés

Akkor mikorra nő meg a vállig érő hajam ilyen hosszúra?


[link]


Fel kell melegíteni a ricinus olajat?

Köszi a válaszokat!

16l


2010. szept. 20. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs,de azt ne hidd, hogy 1-2 használat után már látványosan nő a hajad. :) Amúgy elég ronda ez a haj,bár lehet te is ilyen tinipics@ vagy,vagyis ezt a vonalat képviseled.. :D

18/L

2010. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztosan ismered a novenyeket, pl. a hagymat, uborkat stb.

nos amikor ezeket fentrol taplalod, akkor gyorsabb lesz a novekedesuk, vagy amikor "a gyokertol, lentrol" kapja a taplalekot?

A hajhagymat kell taplalnod ahhoz, hogy a gyorsabb hajnovest elerd.

A ricinus olajjal vigyazz, mert nagyon nehezen tudod kimosni a hajbol, a masik hogy a toredezett hajnak tesz jot, de masra nemigen hasznal.

Egyel friss napraforgo magot, napi 2-3 ev.kanallal s igy tudod potolni a vitamint, ami a hajnak szukseges.

De nem biztos, hogy vitamin hianyod van, s akkor pedig felesleges, illetve a vitamin tuladagolas is artalmas a szervezetnek.

2010. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem vagyok tinip*icsa..ellenkezőlegx) csak így hirtelen pont ez a hosszúságú hajó lány ...érdekes megfogalmazás... na de értitek:P


értem az egézséges táplálkozást..követem is:P

2010. szept. 20. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. szept. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Úgy látom senki nem hisz a ricinus olajban itt pedig nekem használt!! Agusztus közepén kezdtem el és azóta nőtt több mint 3 cm-t a hajam úgy hogy minden nap vasalom és azelőtt pedig ennyi idő alatt 1cm-t is alig akart nőni. Kedves kérdező attól függ neked milyen a hajtipusod. Mennyit nő 1 hónapban. Amennyit nő egy hónapban az a ricinus olajjal kb kétszeresére nő, de elősször meg kell szoknia a fejbőrödnek, nem lessz az első használat után még változás max a hajad állagában.

17/L

2010. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Előző vagyok. Még annyi, hogy én nem szoktam felmelegíteni mert nekem elég jól kenődik csak simán is.
2010. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem én voltamxD

:P

2010. szept. 22. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!