Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 év alatt nőhet ennyit a hajam?

1 év alatt nőhet ennyit a hajam?

Figyelt kérdés

7 hónap alatt nőtt a hajam 9-10 centit... ÉS közben vasaltam a hajamat.

Most 1 évig nem fogom vasalni. Szerintetek fog nőzni 10-15 cm-ta hajam? Azért nem vasalom, mert nekem az is lassítja a növkedést :S ..

És kb. milyne időközönként vágassak ahajamból? És mennyit?


2010. szept. 20. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy tudom átlag 1,3 cm-t nő a haj havonta.
2010. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
évi 10-15 centi teljesen normális és átlagos. Ha növeszted, elég ha 4-6 havonta vágatsz a végéből picit, ahol egészségtelen és törik. Ha sűrűn jársz és 3-5 centit vágnak, akkor azt mindig le is vágják, ami megnőtt addig és sose nő meg. Esetleg szedj vitamint,a revalid vagy a biovanne tök jó haj és körömerősítők.
2010. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A vasalásnak és a haj növekedésének nincs köze egymáshoz. A vasalás miatt azonban jobban eltörik a vége, így úgy tűnik, mintha kevesebbet nőne.
2010. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 éven keresztül minden nap (!) vasaltam a hajamat, és semmit nem nőtt, sőt egyre kisebb lett, mert teljesen elégett, letört.. És amikor volt, hogy 2-3 hónapig nem vasaltam, olyan gyorsan megnőtt. És aztán megint el kezdtem vasalni, és letört a hajam... Szóval szerintem van köze egymáshoz..
2010. szept. 20. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Helyesebben nem a hajnövekedéshez, hanem a haj eltöredezéséhez van köze a hajvasalónak, mert persze attól ugyanúgy nő a hajad, hogy vasalod, csak azzal a lendülettel sz.rrá is égeted a végéből azt, ami fent kinő...
2010. szept. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak ritkán vasald a hajad.
2010. szept. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól hogy vasalod ugyan úgy nől a hajad, csak letörik a vége és full ugy veszed észre hogy nem nőtt

amugy ha festve van a hajad akkor ugy átszik a legjobban, ha vasalod akkor is nő!!!!!!!

2010. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!