Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék. Fél év alatt...

Zséva kérdése:

Hízni szeretnék. Fél év alatt leadtam 4 kilót, csak ennyit szeretnék visszaszedni. Mit javasolsz, hogy gyors eredményt érjek el? Esetleg gyorskaják? Sokat egyek, vagy többször? Esetleg javasolnál valamilyen menüt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél meg négy héten keresztül heti egy liter mézet, neki bejött: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__23..
2011. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hányszor eszel naponta.

De legyen három fő étkezésed, és dupla annyi adagot egyél meg, mint szoktál. (lehet nehéz lesz először) És soha ne hagyd ki az étkezéseket. Így simán felszedsz 4kilót.

2011. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyorsételek, mint a nevük is sugallja, GYORS eredményhez fognak juttatni, azonban a lehető legrosszabb útját választod a hízásnak ez esetben. Arról már nem is beszélve, hogy a gyorskajákból felszedett kilók nagy része zsír, és nem izom, azaz csupa felesleges és hasztalan plusz. Ilyesmire a testednek nincs szüksége.


Amennyiben hízni akarsz, kétféle javaslat van: az egyik ami precízen és komolyan kidolgozott étrendet igényel, azonban ez testépítőknek van, a te esetedben, mivel csak 4 kilóról van szó és látom különösebb cél nincs is vele, csak épp, hogy fellegyenek szedve, ezért neked a javaslat egy 2-3-4 hetes kalóriadús étrend volna. Persze az ídőtartam attól függ, hogy milyen hamar szeded fel a kilókat. Azt javaslom, hogy mindenképpen sportolj legalább heti 3x és emellett egyél 3x-4x egy nap addig ameddig jóllaksz, de ne hasrepedésig. Hízás ide vagy oda, ha túlzottan kitágul a gyomor akkor később elhízás lesz a vége.

Iktass be fehérjedús ételeket az étrendedbe ( bab, húsok, felvágottak, stb. ) , valamint egyél rizset, burgonyát, zabpelyhet és eféléket. Garantáltan felfogsz szedni 3-4 kilót amennyiben bő mennyiségben fogasztasz ezekből.


Menüjavaslat :


REGGELI

Nagy adag zabkása/zabpehely tejjel, kakaóval, mazsolával, gyümölccsel, stb.- vel ízesítve

Nagy pohár friss gyümölcslé

Mogyoróvajas szendvics vagy bármilyen szendvics


VAGY

2 db gyümölcs

2 szelet sonka

2 szelet sajt

Tojásrántotta zöldségekkel

Kis szendvics


NASSI ( 1-et válassz )


● müzliszelet

● natúr joghurt magvakkal

● gyümölcsös joghurt

● szendvics

● turmix


EBÉD


Szendvics tonhalból/ csirkéből/sonkából és sajtból/ tojásból + sült krumpli + limonádé vagy gyümölcslé

VAGY

Csirkmelles saláta + burgonya + gyümölcslé

VAGY

Tojásrántotta + 2-3 szelet kenyér + sajt

VAGY

Spagetti szósszal, húsgombócokkal és sajttal + gyümölcslé


UZSONNA

●Banán

●Müzli

●Sajtszeletek

●Magvak joghurttal összekeverve


VACSORA ( fele fehérje, fele szénhidrát )

Fehérje: steak,csirke,hal,pulyka,sertés

Szénhidrátok: makaróni,spagetti,burgonya,rizs

Egyéb kiegészítők : saláta, gyümölcsök, párolt zöldségek

Innivaló: limonádé, gyümölcslé


Kb ilyen mennyiségű kellene legyen

2011. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves Tanácsadó! Számomra hasznos és szimpatikus a válaszod, kicsit bár borsos, de én szeretem ha fűszeres. Ki fogom választani a számomra megfelelőt és a javaslatok közül, amit még kaptam ezt fogom alkalmazni, amellett, hogy a "mézet" is szeretem, de az túl egyoldalú, mindent meg nem akarhatok. Belém se férne. :-) Köszönöm, Éva
2011. okt. 31. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!