Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhosszabbításnál honnan...

Hajhosszabbításnál honnan tudhatom, hogy az igazi póthaj etikus forrásból származik-e?

Figyelt kérdés
Szóval megfordult a fejemben a hajhosszabbítás, de ez nekem nagyon nagy aggályom, hogy mi van ha nem etikus forrásból származik a póthaj. Ha erre nincs garancia, akkor én semmiképp sem csináltatnám meg.

2022. júl. 7. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

1. Azt írnak rá amit akarnak

2. Mitől lesz etikus?

3. Ne tedd fel mert a póthaj nem szép.

2022. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Ezt én se értem, mitől lenne etikus és milyen garanciát fogadnál el rá?
2022. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy etikus, hogy mondjuk nem egy halottól származik vagy nem valaki olyantól akitől erőszakkal vették el mondjuk egy fejlődő országban.
2022. júl. 7. 13:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát kvázi olyan emberektől származik akik a önszántunkból adják el.
2022. júl. 7. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt kb. lehetetlen megállapítani. Jó eséllyel még a fodrász se tudja visszaellenőrizni az eredetét... Mert ő is kisker-nagyker-mittomén hány közvetítőn keresztül veszi...


És a kereskedők azt mondanak, amit hallani szeretne az ügyfél. Más kérdés, hogy mi az igazság.

2022. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt nehéz megmondani, egy országon belül is vannak cégek akik fillérekért vásárolják mélyszegébységben élőktől majd hatalmas haszonnal eladják, míg mások tényleg reális pénzt adnak a hajért,esetleg azt tudod kikutatni hogy az adott haj melyik cégtől van és ők mennyit fizetnek a "donornak"
2022. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!