Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok pasikon a rövid hajat...

Lányok pasikon a rövid hajat szeretitek leginkább?

Figyelt kérdés

Úgy látom h most a rövid haj a menő, egyszerű partifazon, de engem idegesít h minden második arc ugyanúgy néz ki. Nekem középhosszú hajam van, méretben (nem fazonban) kb. ilyen:


[link]


és szeretem. De azért érdekel hogy a hasonló korú csajoknak mi jön be:) 18/F


2010. szept. 20. 23:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ez még elmegy,de mikor valakinek hátközépig érő hosszú haja van és nem ápolja egyáltalán csak csüng a fején,mint a kutyaszőr,na az gusztustalan. Sajnos sok hosszú, félhosszú hajú srác egyáltalán nem ad a higiéniéra etéren,én pl ezért szeretem jobban,ha rövid. De ahogy a nőknél is, a fiúknál is függ az arcformától,stílustól,hogy mi áll jól.
2010. szept. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ovális, sztem is fontos ápolni (mondjuk ez a rövid hajra is igaz). köszi a választ.
2010. szept. 20. 23:38
 3/18 anonim válasza:
kinek mi áll jól, de a göndör haj nekem nagyon tetszik, és persze fontos az ápoltság is...
2010. szept. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a hosszabb hajak jönnek be. :) félhosszú-hosszú haj,persze,ha csak ápolt,de tény,hogy a rövid tüsit is kell ápolni,csak azt könnyebb is,ezért a hosszabbat sokan nem ápolják megfelelően.

17/L

2010. szept. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Minél hosszabb a pasinak a haja annál jobb.
2010. szept. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Is-is-

Nekem tetszik a félig meddig, mondjuk állig érő, haj pasiknál. Főleg a barna ,göndör haj ilyen szempontból nálam nagyon nyerő*.*

A tüsis barna haj is tetszik. A fekete hajért viszont megőrülök.Persze ez csak tüsibe tetszik igazán.:)

És amúgy szerintem inkább fontosabb az ápoltság.:)

18/L

2010. szept. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem ez a rövid ,tüsi ilyen hajak egyáltalán nem jönnek be:S

A hosszúból sem mindegyik(pl ami hátközépig,derékig,vállig..ezek abszolút nem:S )

amit linkeltél nem rossz:)

És amit írtál nem teljesen igaz(már bocsi),mert pont h a legtöbb fiúnak (bmx,emo,esetleg csak olyan stílusú pasiknak)pont h hosszabb hajuk van,(ami nekem naon bejön:$:D ), bár belőlük van az h minden 2.-nak ilyen a haja:)

2010. szept. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
lemaradt : 16L
2010. szept. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
tegnap 23:36: Ez a lányokra is vonatkozik lángelme. Képzeld, hogy minden hamradik hosszú hajú csajnak undorító a haja. Megmosa hetente 2x (ami káros) és azt hiszi attól mennyire szép lesz. Hát a fenét, pont ohgy ápolatlanabb, csak sokan nem tudják.
2010. szept. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mindkettő tud szexi lenni. Mostani barátom rövid hajú és neki ez is áll jól, de - zenei izlésemből kifolyólag - előző barátaimnak többnyire hosszú/félhosszú haja volt, mert az is imádom. Itt nem az emós, tépett, tucat hajra kell gondolni, hanem inkább a középkori hatást keltő, eredeti, "natúr" hajra, és ha ez még hullámos is.. hmmm
2010. szept. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!