Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk és lányok! Mennyire...

Fiúk és lányok! Mennyire tetszik nektek, ha egy nőnek rövid a haja? Fiúk ti szeretitek, vonzónak tartjátok a rövid hajat?

Figyelt kérdés

Fiúk ti szeretitek, vonzónak tartjátok a rövid hajat?

Lányok ti mennyire szerettek ilyen stílust hordani vagy hordanátok-e?

Ilyen stílusú frizurákra gondolok:


[link]


Légyszi írjátok oda, h a likben látott hajak közül nektek melyik tetszik a legjobban és nemet és kort is!

Köszi mindenkinek!

19/L


2011. febr. 14. 09:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Christina Ricci haja tetszik ezek közül.:)


Remélem nem fogsz megharagudni rám, de linkelek olyat, ami sokkal jobban tetszik nekem, mint a fentiek közül bármelyik.

Én az ilyen stílusú hajakat imádom: [link]


[link]


[link]

2011. febr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Jajj, kimaradt: 20/L
2011. febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Amúgy most olyan a hajam, mint a linkeid közül az utolsó lánynak! Viszont Winona Ryderesre szeretném levágatni.
2011. febr. 14. 09:35
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az Agyness Deyn stílusú haj tetszik nagyon, az a rövid, de a teteje kicsit hosszabb és össze lehet borzolni:D remélem érthető. Nagyon szívesen levágatnám olyanra, de alapból kerek arcom van, és attól még pufibbnak tűnne. Meg hát, nem is vagyok elég szép hozzá:)
2011. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Rövid hajba van ami már nekem nagyon öcsis(kisfiús)szerintem az nem szép,lehet hogy praktikus de nem láttam még olyan nőt aki teljesen nőies tudott volna lenni ilyen hajjal.Winona Rydernek és Halle Berrynek viszont jól áll a rövid ezt meg kell hagyni.Itt az 1 és 16 még ami elmegy.Amúgy én pasinál is úgy vagyok hogy nem jönnek be a hosszú hajú faszik,ha valakinek ráadásul egyenes seggigérő haja van copfba összekötve na hát az meg egyenesen ronda egy pasinál.De ez csak az én véleményem,mindkinek más tetszik és ez teljesen jó így.
2011. febr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
54%
1., 9., 16., Olyanra vágasd, ami Neked jól áll! Winona Ryder haja kevés embernek áll jól szerintem.. Nagyon jó fejforma kell hozzá. Nem minden haj áll jól mindenkinek, és ez minden frizurára igaz.
2011. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
54%
Előző vagyok. Nekem nem tetszenek az első válaszoló által belinkelt frizurák.
2011. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
54%
Lemaradt: 25/N
2011. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nekem ilyen hajam van: [link]

kicsit rövidebb, de ilyen,és én felállítva hordom. azt mondják fiúk, lányok egyaránt, hogy sokkal jobban is áll, mint a hosszú, és én sem szerettem a hosszú hajat, ezzel meg több a macera mondjuk, de nem bánom. amúgy ha levágatod rövidre ki kell tapasztalni, hogy hogy lesz jó, meg rövidebben sokkal gyorsabban is nő a haj, és szerintem az ilyen fazonú frizurákból a feltűnő színek még karakteresebbé teszik az arcot (gondolok itt a sötétbarnára, feketére, szőkére)

2011. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló által küldött haj nagyon szuper! Amúgy milyen az arcformád?


Köszi a válaszokat!

2011. febr. 14. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!