Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha az egész hajamat befestem...

Ha az egész hajamat befestem crazy color rózsaszín hajszínezővel akkor mennyi ideig marad benne, illetve ha nem tetszik ki tudom mosni hamar?

Figyelt kérdés
Szőkésbarna hajam van, és ki szeretném próbálni a színes hajat, de előbb csak hajszínezővel. Ezért érdekelne, hogy vajon egy szőkésbarna hajon hogy nézhet ki? Szőkíteni emiatt semmiképp nem akarom. Elsősorban rózsaszínra szeretném festeni, de ha tudtok valami jobb színt, ami az én hajszínemen jobban állna,azt is szívesen meghallgatom.
2022. júl. 10. 13:52
 1/2 A kérdező kommentje:
16/L
2022. júl. 10. 13:52
 2/2 anonim ***** válasza:

Ott ahol babahajak vannak valamint vilagosabb szalak/tincsek ott kiugroan rozsaszin lesz, ahol sötetebb barnasabb ott szinte nem fogsz latni semmit. Ezek inkabb arra vannak kitalalva hogy kiszökitett hajra kened mert akkor lesz szep es egxenletes.

Kb 4-5 mosas es kijön.

2022. júl. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!