Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy néz ki a luffa szivacs?

Hogy néz ki a luffa szivacs?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni, de se a dm-ben se a rossman-ban nem tudták mit akarok. Nincs egyikre se ráírva, hogy luffa max annyi hogy masszírozó. Tudnátok képet, linket küldeni róla?
2010. szept. 21. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen nem minden képen az van, de szerintem ki tudod válogatni :-)
2010. szept. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát jó kösz, ezt én is beütöttem, de ezekhez még csak hasonlót sem láttam a boltokban.
2010. szept. 21. 15:01
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld meg Lush, Douglas, ilyesmi boltokban is. Ott tuti van.

Amúgy szívesen... ha rákerestél és meg is találtad, akkor minek tetted fel a kérdést?

2010. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert reméltem, hogy valami más kinézetű is létezik pl amit láttam boltokban ilyen kesztyű formájú, de elég durva felületű volt, én arra gondoltam, hogy talán az is az.
2010. szept. 21. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

A dm-ben ls a Rossmannban pedig lehet kapni ilyen szivacsot, én mindig látok.

De tényleg mire jó?

2010. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én a békéscsabai üzletekben néztem meg, de tényleg nem tudták miről beszélek. A szőrbenövéseimre akarom használni a lábamon, epilálás után annyis szőrbenövésem van, és aztmondták, hogy ezzel a szivaccsal ha dörzsölgetem, nem lesz annyi.
2010. szept. 21. 16:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyomán lakom és itt a gyomai Rossmann-ba lehet kapni luff szivacsot. Érdekes, hogy ott nem ismerik. Csabán van a Tesco áruház mögött a Sanella Bt. Fodrászkellék nagykereskedés ott lehet kapni és olcsóbban mint bolti áron minden fodrász és egyéb kozmetikai, higéniai cuccokat és illatszereket.
2010. szept. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnézem.
2010. szept. 22. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!