Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szivacs hajcsavarók ártanak...

A szivacs hajcsavarók ártanak a hajnak?

Figyelt kérdés

[link]


ilyenre gondoltam hogy tudjak aludni benne és akkor hajszárítót sem kéne használnom ami ugye nem tesz jót a hajnak. vagy melyik a legkevésbé ártalmas? mivel nagyon gyenge, vékonyszálú hajam van (amúgy göndör, csak nem szépen göndörödik, azért szeretném kipróbálni) és a vasalás miatt el is vékonyodott, könnyen töredezik, és most megpróbálok áttérni valami módszerre ami nem roncsolná úgy a hajam


2011. febr. 20. 16:21
 1/1 anonim válasza:
Én pont a hétvégén vettem ilyen hajcsavarókat,a lányaimnak,és biztosan állíthatom,hogy nem árt a hajnak.Vizesen hajon kell használni,egy kis hajhabot azért nem árt rátenni,és már csavarhatod is.Nálunk a lányok rajta hagyják egész éjjel,és egyáltalán nem nyomja a fejüket.A nagyobbik lányomnak nagyon vékonyszálú,ritka haja van,de nagyon szépen begöndöríti neki.
2011. febr. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!