Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok össze jönnétek olyan...

Lányok össze jönnétek olyan pasival aki kicsit kopaszodik?

Figyelt kérdés
nem nagyon kopaszodik csak kicsit a homlokánál kevesebb haja van
2010. szept. 21. 17:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem,a kedvesek nem röhögnek ki,csak a bunkó parasztok. Olyanokra meg úgysincs szükséged.
2010. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

de így nem lehet közlekedni mert uton utszélen kinevetnek

amúgy meg egy nő lehet kedves ?én nem látam még egyet se na mind egy

nők csak a rossz fiúkkal kedvesek meg a szépekel amúgy meg bunkók

2010. szept. 21. 18:31
 13/15 anonim ***** válasza:
Persze,hogy vannak kedves nők,de nem a ribanc fajtából,meg a sok pin@barbiból akikből mostanság annyit látni,asszem tudod kikről beszélek.
2010. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

a kérdésedhez nem igazán tudok hozzászólni mivel pasi vagyok.

a ma 18:31-es hozzászólásoddal pedig abszolút egyetértek, ez már csak így van, sajnos...

2010. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hagyd abba az önsajnáltatást és szállj le a nőkről. Azért, mert szarul érzed magad, ne minket hibáztass.

21/L vagyok (írtam már), akinek kopasz a csávója. 16 évesen jöttem vele össze (akkor ő 22 volt, most 27) és már akkor is kopaszodott!

Vannak normális lányok, csak ne a plázbiccsekre hajts, meg a legtöbb tini is borzalom...

2010. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!