Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Párom erősen kopaszodik,...

Párom erősen kopaszodik, milyen haj lenne neki jó? Teljesen letolatni nem akarjuk, mert akkor tojásfeje lesz, de a jelenlegi hosszú sem az igazi.

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen mértékű a kopaszodás, de az idősebbek keresztülfésülik a fejük tetején.
2011. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, és gázul is néznek ki, meg az olyan öreges, ahogy te is mondtad, és egy husznoévesnek annyira nem állna jól, ha 50-es frizurával mászkálna :P
2011. máj. 20. 14:40
 3/8 anonim ***** válasza:

borotválni kell, ha nem anyajegyes a fejbőre akkor egész jó.

Az se jó ha takarja a kopasz részt, és az se ha hosszabb és száll mint a pihe.

2011. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Havas Henrik frizurája a legjobb ilyen esetben


[link]


Ez valami kis frufru, vagy így van fésülve, nem tudom, de nagyon jó a vágás, olyan, mintha magas homloka lenne, és sokkal kevésbé látszik, hogy kopaszodik.

2011. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Majd ha olyanok is idetévednek, akik az előzőleg leírt paramétereket figyelembe veszik, azt megköszönöm...
2011. máj. 20. 22:48
 6/8 anonim ***** válasza:

1. kép LOL :D


[link]

2011. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:'D Hát hallod, nem vagy semmi :D
2011. máj. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem a szelen meg hatul nyirja le geppel es a fenti resz lehet hosszabb kb 12 cm es ahol kopaszodik, a feletti haj részt hagya meg hosszabra/fodraszno megcsinalja/ aztan hajlakkal befujni , bekocolni az egeszet es jo lesz:)
2012. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!