Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez a tetoválás...

Szerintetek ez a tetoválás (link) illene a mostani mellé? Illetve, mi illene?

Figyelt kérdés

tetkóm: [link]


amit szerettem volna(nem igazán ismerem az énekest, csak tetszik a tetkója): [link]


szerintem nem illik hozzá, de nagyon tetszik. Még hova lehetne elképzelni ezt a mintát?


illetve ezt néztem ki a karomra:

[link]


szerintetek mi illik a szárnyakhoz?


2010. szept. 21. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Bocs, hogy ezt mondom, de nem szeretnél egy kicsit egyedibb lenni? Ne haragudj, de az angyalszárnyak... a csillagok.... én nem szeretem már alapból a tetkókat, de azok tetszenek, amiknek van történetük. Amik egyediek, mert a saját életedből merítetted őket. De ezekre csak egy szó van: sablon.....
2010. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem a csillagok semmiképpen sem.egy fokkal jobb a ica de azsem az igazi. 17/L
2010. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval, ellenben én viselek magamon két tetoválást: egy ráját és egy egyiptomi macskát (rajzolták nekem).

Azt javaslom neked, hogy először is, ha tetszik ez a két minta, ne dobd el feltétlenül az ötletet, felhasználhatod nyugodtan, még akkor is, ha nem ebben a formában. Kinyomtatod, elviszed a kedvenc szalonodba és megkérdezed, hogy hogy tudnák a te karodra átrajzolni, vagy átalakítani, hogy téged fejezzen ki igazán. Ezek lehetnek apró változtatások is, ne gondolj teljes átrajzolásra :)

Ha nem tetszik ez a verzió, akkor én inkább a macskásra szavazok, ezt az ábrát ugyanis még sehol sem láttam, de a vonalak a macska mellett tényleg kissé sablonosnak tűnnek. Egy-egy centit tovább lehetne rajzolni, vagy legalábbis én mindenképpen alakítanék rajta valami apróságot, remélem, lehet érteni :)

Olyat tetováltass, ami tetszik, csak a mi véleményünk miatt ne add fel magadat és az ízlésedet! :) Üdv! 22L

2010. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igazából a szárnyakat is én elképzeléseim alapján csinálták, és önmagában lehet nektek nincs jelentősége, de én tudom miért hordom. ha ez sablon, akkor sablon. nem azért van rajtam, hogy mesét mondjon, én így akarom leélni az életem, hogy rajtam van. van más tetoválásom ami egyik legfontosabb személyhez kötődik az életemből..
2010. szept. 21. 19:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a szárnyaid :). A csillagos minta viszont nagyon nem, nagyon sablonos, unalmas. A cicás minta nem rossz, talán egy kicsit át lehetne rajzoltatni.
2010. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
van egy macskám, aki szinte olyan mintha a gyerekem lenne. kiskorától kezdve velem van, és nagyon szeretjük egymást. az ő arcát gondoltam, belerajzolni..
2010. szept. 21. 20:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is cicás tetoválást tervezek, eltűnt a kedvenc cicám, az ő emlékére. Hova tervezed csináltatni ?
2010. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
felkaromra. enyém 1x tűnt el, egész este bőgtem. sokan nem értik, hogy ember- és állat közt milyen erős kapcsolat tud kialakulni...
2010. szept. 21. 20:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos az enyém már több mint 2 hónapja nincs meg, valószínűleg elpusztult, ezért is szeretném őt a bőrömre.
2010. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! Remélem hazatér majd...! Vagy már haza talált...
2010. szept. 21. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!