Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szarvas tetoválás jelentése?...

Szarvas tetoválás jelentése? (link)

Figyelt kérdés

[link]

Itt le van írva, csak sajnos nem teljesen értem. Segítene valaki?


2010. nov. 28. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében annyi, hogy a szarvas kecses, jellemző rá a báj, elegancia és ártatlanság. Mitológiában is megtalálható (Artemisz a vadászat istennője) és az indián törzsekben is fontos szerepe van (a szerelem, a termékenység, újulat és a spiritualitás szimbóluma), de néhány indián zodiákusnak (akik május 21. és június 20. között születtek) megjelenik. Totemek és csillagképek is vannak az állatról. De sokkal inkább egy reális hangulattal bír. Hosszú, erős agancsok és békés kifejezés az arcán. (megj.: ezt a részt nem nagyon értettem de szerintem megnyugtató a jelenléte.) A tetoválások rendszerint önmagukban állnak, de néhány esetben a háttérben felhős ég, egy gördülő mező, vagy egy erdős rész van. Nem ritka, hogy egy teljes testben mutatja meg az izmos végtagokkal, rövid farokkal, akár egy sárgásbarna színű kabáttal vagy fehér foltokkal. Bár a legtöbb ábrázolásban szelíd teremtés, néhány ember létrehoz egy kicsit keményebb megjelenést. Az egyik legjobb példa mikor 2 szarvas küzd egymással, (vagy vmi hasonló, de a lényeg ez) de számos merész és szokatlan kép készült már róla. Pl. koponya és agancs párosítás vagy egy félig bak félig body builder (XD) egyesítésével rajzfilm stílusban. Egyesek törzsi designba is használják. (ezt a részét itt nem egészen értettem, de sötét és éles vonalak ágakkal amelynek alapja a lekerekített fej.) De bármilyen jelenetben és alakban felvarrhatod ezt a különleges állatot, és bármelyik tervezést választod, viselje azt a bizalmat, hogy tudjuk, van rajtad egy szimbólum vad, természeti szépséggel.


Sokat kiszűrtem belőle, de remélem nagyjából elég. :)

2012. aug. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
uuu hát nagyon szépen köszönöm! ;D alap, hogy ment a zöld kéz, megérdemled!
2012. aug. 13. 14:13
 3/3 P3tő Kriszx válasza:
nekem olyan kérdésem lenne konkrétan hogy pár szóban leirnátok a szarvas tetoválás mit jelképez erőt hatalmat boldogságot reményt ilyeneket hogy ilyen formában mit takar?
2017. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!