Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszőkítéshez tippek?

Hajszőkítéshez tippek?

Figyelt kérdés
Évek óta festve van a hajam,sokszor lett szőkítve is. Festeni mindig magamnak festem, de eddig csak fodrász szőkítette. A hajam egyébként ezt nagyon jól bírja. Jelenleg sötét vörös színű. Kitaláltam, hogy ki szeretném szőkíteni, és egy sötétszőke árnyalatot szeretnék elérni. Szerintetek érdemes belevágnom itthon vagy kockázatos? Illetve hány alkalom után tudnám elérni a kívánt eredményt? Fodrászhoz nem szívesen mennék most.

2022. júl. 18. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem vagnek bele otthon csak is fodrasz által!


A kiinduló szin (vörös) igen makacs… abból otthon te max egy rezes árnyalatú szint tudnál kihozni !

Nem tudom az mennyire áll hozzad közel …


Magam nevében mondom én semmilyen szokotesi folyamatot nem végeznek otthon magamnak attól jobban féltem a hajam -de ez csak az én véleményem ! P

2022. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!