Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a szőrtelenítő krém arcra?

Milyen a szőrtelenítő krém arcra?

Figyelt kérdés

Vettem, az arcomra használom, azt szeretném kérdezni hogy nektek milyen tapasztalaitok volt (erősödött-e a szőr). az ajkam fölé használom. amúgy a krémnek nincs semmi nagy márkája...

amikor ma először kipróbáltam jól leszedte utána kicsit piros volt de hamar elmúlt.


2010. szept. 21. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem erősödött a szőr.Nekem nincs vele semmi bajom.

Egy kis bőrpír van utána de bekenem bőrnyugtatós testápolóval és el is múlik.

2010. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mióta használod ?
2010. szept. 21. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
lehet volt valami értelme, a múltkori kérdésemnek?! ;)
2010. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem használnék sehova szőrtelenítő krémat, arcra pláne nem. Azért van gyanta, vagy szőkítő krém (ha bajuszt akarsz eltüntetni). A szőrtelenítő krémtől előbb-utóbb tuti megerősödik.
2010. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Ez baromság, se a krémtől se a borotvától nem erősödik meg értsétek már meg!

Fizikai képtelenség, mert nem avatkozik közbe a szőr növekedési folyamatában és nem visz véghez semmiféle mutációt a bőr azon részén.

Max. mivel még nem kopott el a szőr vége ezért tűnik erősebbnek, vastagabbnak.


Viszont a krém tele van vegyszerekkel, arcra pláne nem ajánlatos használni.

Én párszor használtam bajuszra, de csak mert nem bírtam ki a fájdalmat a szőkítéstől pedig rikít a szőr, pláne napfényben.


Gyorsan mosd le a krémet és ne használd túl gyakran, akkor talán nem lesz gond.

2010. szept. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"s nem visz véghez semmiféle mutációt a bőr azon részén. "

Mielőtt valaki belekötne! Tudom, hogy a krém feloldja a szőrszálakat én úgy értettem, hogy semmi egyebet nem csinál ami befolyásolná a szőr állapotát.

Álmos vagyok, nem tudok most fogalmazni.

2010. szept. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!