Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem szívódik fel az...

Miért nem szívódik fel az avokádóolaj a bőrömön?

Figyelt kérdés
Tudni kell,hogy nincs száraz bőröm,krémek nélkül is olyan puha,minta krémezném.DE ma kivételt tettem és jól leápolgattam magam.Radír,testpakolás,majd olajok stb..Avokádóolajat meg még egy speciális olajkeverékkel kentem be magam,mikor fürdés után a nedves bőrömbe masszíroztam.Tény hogy sokat raktam,de bemasszíroztam.Viszont kb 30 perc után is ugyanolyan olajos voltam,mint mikor bekentem magam.Majd meelégeltem és papírzsepivel felitattam a nagyját.Most este 9 óra van és ezalatt a 4-5 óra alatt sem szívódott be rendesen.Olyan olajos tapintású a bőröm.Persze nem csucsogok,de szerintem annak köszönhető hogy letöröltem az olajat.Mi lehet a gond? A bőrőm elég zsíros ahhoz hogy ne kelljen neki rásegíteni és ezért nem veszi úgy fel vagy miért?
2008. dec. 20. 21:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!