Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő alatt szívódik fel...

Lisette kérdése:

Mennyi idő alatt szívódik fel az elhalt terhesség?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de csak orvosi javaslatra és orvosi ellenőrzés mellett lehet erre várni. Egyébként a terhesség befejezése szükséges.
2011. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sumergo ***** válasza:
Miből gondolod, h elhalt?
2011. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt nem hagyják felszívódni,hanem "kitisztítanak",egye egészségügyi küret formájában!
2011. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem verzessel kb 2 het alatt urult ki teljesen. Orvosi ellenorzes mellett, 2 naponta neztek a hcg-t a veremben, addig, amig le nem ment nullara.
2011. júl. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Orvosi ellenőrzéssel azt olvastam, kb. két hét, ahogy azt már írták is. De szerintem butaság megvárni, akkor már inkább a befejező műtétet választanám. Nekem is volt missed ab., és senki nem kérdezte, szeretném-e megvárni, hogy kiürüljön. Amikor UH-on kiderült, hogy már nincs szívhang, és a baba kb. 2 hete nem fejlődött semmit, a petezsák deformált, és van egy bevérzés is, rögtön kaptam a beutalót a kórházba.

Ha nincs orvosi ellenőrzés, vérmérgezést kaphat a kismama.

2012. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!