Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vizes hatás elérése göndör hajon?

Vizes hatás elérése göndör hajon?

Figyelt kérdés

A hajam kezelésével mostanában kezdtem el foglalkozni. Elég göndör hajam van, viszont kidobja egy nap után, és szöszös lesz.

Használok rá balzsamot (kimoshatót és olyat is, amit benne lehet hagyni) kifejezetten göndör hajra.


Utána pedig lenmag zselét szoktam rátenni. Az első nap gyönyörű tőle, viszont a többi napon már nem.


Szeretnék valami olyan hajzselét, amit akár minden nap kenhetek a göndör hajamra és szép marad tőle.


Ilyen vizes hatást szeretnék. Láttam egyet, ami a Soliteint Ultra Erős hajrögzítő, ezt a göndör oldalakon mondják. Van valakinek tapasztalata?


Vagy esetleg mitől lehetnének szép tincseim? Köszönöm előre is.


2022. júl. 25. 11:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!