Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő kell hogy rendbe...

Mennyi idő kell hogy rendbe jöjjön a hajam?

Figyelt kérdés

Már kb 2 ève festett hosszú fekete hajam van, viszont soha nem volt semmi baja a hajamnak, de az utóbbi időbe nagyon elkezdett hullani, a hajam minősège is rossz, száraz stb pedig nagyon sok mindennel ápolom. Most ugy vagyok vele hogy hagyom lenőni meg párszor vágatok belőle egy keveset, bár a hosszát jó lenne nem elveszíteni. Szerintetek ha nem festem innentől, mennyi idő mire rendbe jön?

Ès ha esetleg van valakinek valami módszere amivel kezelhetnèm hogy jobb legyen az állapota, az írja le legyenszíves. Köszönöm előre is!!


2022. júl. 27. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Belsőleg minden rendben? Egy teljes vérképből kiderülne valami vitmainhiány. Lehet pl csak vashiányod vsn, mindent az okoz és ha szednel pluszban, visszsterne a hajad.

Belükről is kell ápolni, nem csak kívülről

2022. júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazán akkor fog rendbe jönni ha le nőtt a festett rész , tehát ami frissen nő az persze más minőségű lesz mint a festett rész ! Sokkal jobb és egészségesebb !


Én is fekete voltam anno … egy idő után nekem is sokkal jobban hullott a hajam mint ami normális lenne … voltam vervetelen minden rendben volt se vitamin hiány se gyulladás nem volt a szervezetben !

Nem tudtam mire gondoljak … aztán az egyik szomszédom ültette a bogarat a fülembe azzal kapcsolatban hogy a fekete festék kezdi “megenni” a hajam … éreztem benne realitást

Na akkor eldöntöttem hogy lenovesztem a hajam befejeztem a hajfestest!

Eleve 2 havonta festettem csak így már volt legalább 3-4 cm lenovesem is !



Na az akkor hat közepéig erő hajamat elkezdtem lenoveszteni !

Igazából annyira nem volt gaz mindig laza kontyban hordtam előtte is így annyira nem volt látványos az elején) sötét szoke az eredeti)


Aztán a hat középig erő hajamat lapocka tetejeig vagattam , így sok festett rész eltűnt ! Majd fel év múlva ismét egy nagyobb vágás , vall alá , addigra már a fekete is közép barnára/vorosesre kopott !


Összességében durván 2 év volt mire teljesen megszabadultam a feketetol és egyáltalán nem bánom hogy így döntöttem, mert ha arra a hajhullásra meg Fodrasszal rakenetek egy kis koktélt ami leszedi a feketét, lehet hajam se maradt volna !


Sajnos a fekete az egyik legkárosabb , és egy idő után tényleg megeszi a hajat mint a mennyiséget mint a minőséget !


Jah és ahogy ugye telt az idő és nem festettem a hajam a hallás is alább hagyott ! Kellett neki néhány hónap persze , de abbamaradt !

2022. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!