Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett haj! Bevált praktikák?

Töredezett haj! Bevált praktikák?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szeretném nagyon hosszúra megnöveszteni a hajam pár éve már, de sosem sikerül a töredezés végett.. mindig vágatnom kell belőle hogy újra "friss" legyen a hajam. Pár nappal ezelőtt voltam fodrásznál ujra..

Az lenne a kérdésem felétek, tudnátok nekem esetleg praktikákat vagy tanácsokat adni , hogy ne töredezzen újból a hajam? Nagyon ritkán szoktam vasalni, sőt van olyan mikor szinte semmikor. Más káros anyaggal nem károsítom.. tudnátok nekem bevált hajvég ápolót/ balzsamot vagy hővédőt ajánlani? Jöhet sampon ajánlás is. Most éppen az Elseve dream long samponját használom.

Előre is köszönöm mindenki válaszát!



2022. júl. 27. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Vágás!
2022. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Engedd el, ami nem megy, nem szabad erőltetni. Rövid hajból is vannak bőven nagyon szép és nőies frizurák.
2022. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vitaminokkal megpróbálkozhatsz, meg életmód váltással, viszont azt tudni kell, hogy mindenkinek más a haj hossz max, szóval lehet soha nem fog hosszabbra nőni, bármit is teszel vele.
2022. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Mert igazából külsőleg csak ideiglenes tudod ápolni a hajad, belsőleg kell rendet tenni. #3-as voltam.
2022. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az olajak nagyon sokat segítettek, sokkal szebb lett a hajam, már nem törik annyira
2022. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Fejmasszázs, argan olajjal.

Hétvégén, mosás eltőtt csináld, és hagyd benne 1-2 napig.

Óvatosan masszírozd át a fejbőrödet, ezzel serkentve a vérkeringést.


Uszodába, strandra, mindig hordj vízálló sapkát, mert a klór meg a szennyeződések nagyon tudnak rontani rajta.


Vegyél fa, vagy vaddisznó sörte hajkefét.


Ne tedd a hajad szoros konytyba, lófarokba, és vegyél puhább hajgumikat, amikben nincs fém rész.


Aludj szatén párnán, vagy hordj selyemkendőt a fejeden alváshoz.


Hajvitamin, mint előttem írták.



A szulfát és szilikon memtes samponok is segíthetnek.

2022. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:)
2022. júl. 27. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!