Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jött az ötlet,hogy befestem a...

Jött az ötlet,hogy befestem a szakállam. oké, rendeltem festéker hozza stb, kész lettem vele. nagyon durván befogta a bőrömet is, elég hülyén néz ki valaki esetleg valami tippet,hogy mivel lehetne leszedni a bőrömről a FEKETE festéket?

Figyelt kérdés
koromlakk lemosot, citromot, minden ilyen házi praktikát próbáltam, semmi sikerrel

2022. aug. 1. 15:09
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%
Hasfesték eltávolítót lehet kapni fodrászkellékesben, esetleg az. De pár arctisztítással le kellene jönnie azért.
2022. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
lol hajfesték akart lenni
2022. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mosd meg samponnal, aztán törölközövel dörzsöld át. Ezt csináld meg többször, így tuti kopni fog.
2022. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van hidrogén peroxidos sebfertőtlenitő kéznél az valamennyire segíthet leszedni. Illetve szappanos vízzel és körömkefével súrold ameddig a bőröd bírja.
2022. aug. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!