Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ahhoz, akinek szintén mitessze...

Ahhoz, akinek szintén mitesszeres zsíros bőre van, kezdő bőrápolótól lehet pár kérdés?

Figyelt kérdés

Hidratáló fölé még tudtok fényvédőzni? Hogyan?

Nyári hidratáló gélek bejönnek a bőrömnek, de télre valami testesebb krém szokott kelleni, milyet nézzek?

Amikor egy krémet a zsíros bőröm egyszerűen nem szív fel, tehát fénylik és esetleg izzad alatta, akkor az azért rossz mert a hatóanyagok sem mennek át a bőrömbe és nem levegőzik alatta?


Utolsó kérdés, hogy ki milyen hidratálót talált magának erre a néha nagyon nem egyszerű bőrburokra a búráján ?



2022. aug. 1. 19:24
 1/2 A kérdező kommentje:
2. kérdésnél pontosítás: hogy nektek télen milyen szokott kelleni, mert még télen nem használtam krémet.
2022. aug. 1. 19:31
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonló bőrtípussal írom a kommentem.

Nappalra én nem használok hidratálót csak a szerumok fölé fényvédőt. A fényvédőkben is van valamennyi hidratáló komponens, nekem az boven elég(esetleg hialuronsav szerum és hidratáló tonik(mindkettő geek-es).


Télre én pl a mixa atopiance testapolot használom. Most nyáron meg a cerave moisturizing lotiont.


Reggelig nekem pl egyébként is atzsirosodik a bőröm, de soha nem jutott eszembe, hogy azért mert nem szivja be.

2022. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!