Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi valt be pattanasok...

Kinek mi valt be pattanasok ellen?

Figyelt kérdés

Nekem elegge gyorsan kipattan a borom mindig szinte barmitol.

Es ilyen kemeny nagy pattanasaim is szoktak lenni neha, sajnos eszre sem veszem sokszor es piszalom oket, tudom nem jo szokas

Probaltam mar par taktikat de egyik sem valt be igazan :/


2022. aug. 1. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Első lépés, hogy menj bőrgyógyászhoz.
2022. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én sok éve küzdök vele és nemrég mentem el bőrgyógyászhoz és rögtön a leggyakoribb és legjobb kezelést ajánlotta ami szinte a szent grálja a pattanás kezelésnek. Mindekép menj el bőrgyógyászhoz (sztk-ba vagy heim pálba) és mondd meg hogy Isotretinoin tartalmú gyógyszert akart (roaccutan) ez nagyon hatékony annyi a hátulütője,hogy gyakran kell vérvételre menni és terhes nők nem szedhetik. Nekem pár hét szedés után radikálisan javult a helyzet!
2022. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!