Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Trükkök pattanások ellen?

Trükkök pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Nektek milyen S.O.S trükk vállt be, mit javasoltok? 16 éves vagyok, szóval teljesen normális, hogy vannak pattanásaim, de nagyon utálom őket. Mit tehetek ellenük?

2022. febr. 6. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Én kb. ennyi idősen próbálgattam melyik arclemosó/krém stb. az amelyik segít rajta, így találtam meg azt, amit ma is használok, ha kijön egy.

Amúgy lepontozhattok de nekem nagyon bevált mikor semmi kencém nem volt--> élesztő.

2022. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
30%
Tudatos bőrápolással vissza lehet szorítani. Facebookon én leginkább skincare junkie csoportból tájékozódtam, illetve okosszépség oldaláról. Nagyon jól össze van szedve minden, termékajánlókkal, tájékoztatóval. Ha meg van az alap rutin, utána a szérumokkal tudsz szebb és egészségesebb bőrképet csinálni. De ehhez nem árt tudnod, hogy mit és miért használsz.
2022. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
21%
Az akné hat eredményes házi ellenszere : [link]
2022. febr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hámlasztó nagyon bevált, olvasgass a Skinsmart oldalán.
2022. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
67%
Sudocrem nekem bevált. De tudatos bőrápolás, sok folyadék és minél kevesebb olajos étel.
2022. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Tudatos bőrápolás! Kövess be pár instaoldalt a tanuláshoz pl okosszepsek, skinbyvivi, skincarevelyn, olvasgasd a posztjaikat, ne tinitonikkal menj neki, mert hosszútávon többet árt mint használ. Védd a bőröd a naptól, minden nap, minden este tisztítsd meg a bőröd valamilyen gyengéd lemosóval, amiben nincsenek alkoholok, és használj célzott hatóanyagokat, akár egy gyengébb retinolt elkezdhetsz bevezetni, egyenlőre nem anti ageing célzással, hanem kifejezetten pattanások ellen. Illetve csodaszer nincs, ami máról holnapra hat, de pár hét alatt egész jó eredményeket lehet elérni.
2022. febr. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Én a Skinsmart oldalon kezdtem a tájékozódást a tudatos bőrápolásról, és nagyon sokat segített az az alapján összerakott rutinom. Ha gyorsan szeretnél belekezdeni valamilyen bőrápolásba, akkor van rutinvarázslójuk is.
2022. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
A Skinsmart is nagoyn jó, a lényeg hogy olvass, melyik hatóanyag mire jó, és próbálgasd őket egyenként, d emindenek előtt az alaprutin legyne meg, tisztítsd hidratáld, és kend a fényvédőt, aztán jöhet egy retinol vagy egy nianciamid. Közben pedig legyél kicsit türelmes is, melós, és 1-2 hét alatt nincs eredménye, d enagoyn megéri.
2022. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Rendszeres arctisztítás, a Garniernek vannak jó micellás vizei. A Pure Active fajtája érzékeny bőrre van, de a rózsavizes is jó, nekem most olyan van. Legközelebb a tejeset szeretném kipróbálni. ツ
2022. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!