Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vöröses hajra valami gyengébb...

Vöröses hajra valami gyengébb szőkítő?

Figyelt kérdés
Világos már a hajam nem narancssárga hanem vöröses tónusú az évek óta tartó festéstől,csak néhány árnyalatot szeretném világosítani nem platina szőkére de csak olyan festékeket találok amik ilyen ultimate extra ice blonde. Valakinek valami tapasztalat?

2022. aug. 2. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Hajszokito sprayt ajánlom !


Én is hasonlókepp voltam a hajammal és világosítani szerettem volna de nem drasztikus szokitessel…


Ez a hajszokito spray ez elég kíméletes és a vörös hajambol mára már egy méz szoke színű lett !


Van a dm-ben balra hajszokito spray de az nagyon szarit ,

Én a joanna fele sprayt használtam az kozel sem annyira ! Persze kell a megfelelő ápolás a hajnak ez mellett is !

2022. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Balra= BALEA



[link]

2022. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!