Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljesen legyen kék, vagy...

Teljesen legyen kék, vagy csak félig legyen kék?

Figyelt kérdés

Természetes, mára már sötétebb szőke hajam van, vállig érő. Szeretném befesteni kékre, de nehezemre esik eldönteni, hogy az egészet, vagy csak egy részét?

Érdekes formája van, mert bal oldalt fel van nyírva és az egész jobb oldalra van fésülve.

Nyilván így látatlanba nehéz megmondani, de kíváncsi vagyok, hogy nektek mi a véleményetek.



2022. aug. 2. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Hát, én eléggé furán nézek egy teljesen kékhajú emberre. Ha viszont csak "kékes" akkor nem lep meg annyira.
2022. aug. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem fesd be, én is ezen gondolkozok már pár hete hogy teljesen kék lesz a hajam de még nem jutottam el addig hogy be is fessem. Mondjuk ha nem vagy benne biztos, én régen befestettem ételfestékkel a hajamat hogy kipróbáljam jól állna e egy adott szín, az első mosás után egyből kijön, viszont ha ezt a módszert kipróbálod akkor érdemes még lefekvés előtt kimosni a hajadból, mert minden is kék lesz ha nem mosod ki:D.
2022. aug. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Nekem tetszik a kek haj, sztem fesd be az egeszet.

Regan Lili haja pl bejon neked?

2022. aug. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem legyen teljesen befestve.
2022. aug. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!