Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen új bőrápolási módszere...

Milyen új bőrápolási módszere legyen egy teljesen kezdőnek?

Figyelt kérdés

Igazából panaszom nincsen, a bőrömnek szeretnék egészséges, neki való dolgokat adni, hogy ne is legyen. Eddig nem igazán foglalkoztam a bőrápolással. Sose voltam kozmetikusnál, nem sminkeltem sosem, nincs tetkóm, kamaszkoromban anyukám kinyomkodta a pattanásokat. Ma már csak 1-2 jön ki a memstruáció előtt, ez gondolom normális, ezeket általában hagyom, ha nagyon csúnya, kinyomon, aztán teszek rá gyógyszertári alholból egy csöppet.

Vannak fekete mitteszerek az orromon, de nagyon nem zavarnak, persze jó lenne ha el tudnám tüntetni őket, de maradhatnak is, ha nincs rá mód.

Az orrcimpám és a homlokom szokott hámlani, amikor megbetegszem, hiába iszom bármennyit. A szám könnyen kiszárad, csak végső esetben használok valami ajakbalzsamot.

Arcot mosni vízzel és fürdeni Baba szappannal általában 1 nap 1x szoktam (valamiért dörzsölni kell rólam a koszt, mert különben nem jön le), és naponta használok Dove testápolót, mert kiszárad a bőröm. A dezodorom alu/allergén/parabén/alkoholmentes golyós, mert gondoltam, ez jobb lehet, de aztán az is lehet, hogy csak marketingfogás. A vérképem jó, eszem gyümölcsöt-zöldséget, tejet iszom és gyümölcsteát.


Szakértők, ti mit változtatnátok ezen, mit ajánlotok, mit csinálok rosszul? Miket kellene használnom? Sajnos azt tudom, hogy nem iszom eleget, ez egy folyamatos küzdelem, de egyre jobb vagyok benne.

18/L



2021. aug. 16. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
94%

Egy rendes arctisztító, arckrém és fényvédő jó lenne, ezek lennének az alapvető fontos lépések. Ha nincs különösebb bőrproblémád, egyelőre ez is elég lenne neked, aztán majd később igény szerint tudod bővíteni.

Ezekből keress a bőrtípusodnak megfelelőt, aminek jó összetevői vannak. Nem kell feltétlenül sokat költeni rá, de nézz utána a lehetőségeknek és keresd meg a neked működő dolgokat.

2021. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Persze, kenjél 20 kemikáliát az arcodra, csak az egészség miatt
2021. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!