Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pasi vagyok, és elég ritka a...

Pettson kérdése:

Pasi vagyok, és elég ritka a szemöldököm ami nagyon zavar. Van valami megoldás amivel sűrűbb lehet? Nem tetoválásra gondolok, hanem valami szer, amit rákenek és csodát tesz. Vagy az összes ilyen az kamu?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ricinus olajat probald meg
2022. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hajbeültetés plasztikai sebésznél, vagy microblading szemöldök tetoválás ahol szálanként csinálják a tetoválást, ezért nem feltűnő egyáltalán. Érdemes külföldre menni olyan helyre ahol sok ilyet csinálnak férfiaknak (instán sok ilyen helyet lehet találni).
2022. aug. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon hiszek az ilyen szerekben. A növényi kivonatokkal olajoktól meg szerintem ne várj semmit se. A szálankénti tetoválás, amiről beszéltek talán a leghatékonyabb opció.
2022. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!