Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem találok jó frizura minta...

Nem találok jó frizura minta képet, segítene ebben valaki?

Figyelt kérdés

Régóta ilyen frizurát keresek de egyszerűen nem találok olyan képet amit mutathatnék fodrásznak, mert valamelyiknél nincs frufru, máshol a frizura hullámos de amúgy jó lenne, vagy más árnyalatú a szőke...

Az elképzelésem egyszerű egyenes haj de kb vállig érő szőke, ritkított frufruval. A szőke árnyalatot tudnám mutatni mivel voltam szőke és van arról kép de maga a frizura nem olyan mint az új elképzelésem, így csak az árnyalat lenne találó.

Valaki tudna keresni nekem az elképzelésemhez hasonló frizura képet?

Lényeg, hogy szőke legyen, egyenes és rövid kb vállig érő és riktított frufrus.

Huszonéves fiatal vagyok.



2022. aug. 5. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Fiam, egészen egyszerűen beviszed a 3 képet és a fodrásznak elmagyarázod, hogy ez itt tetszik, ezen meg ez tetszik, azon meg az.
2022. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!