Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajritkulást hogyan fordíthatn...

Hajritkulást hogyan fordíthatnám vissza szép sűrűre?

Figyelt kérdés
Pár éve elég ritka a hajam fent a fejtetőn, nem tudom miért de pl ha széthúzom két.oldalea középen nem olyan szép sűrű mint kéne. Nem vészes annyira de lehetne jobb. Van valami megoldás a megállítás vagy visszafordításra? (Elvileg a hajgumizás tette tönkre vagy samponok amiket nem is használok már mert korpásítottak csak)
2022. aug. 9. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rájössz szólj! Milliárdokat fogunk kaszálni!!!!
2022. aug. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Minoxidil es nizoral sampon.
2022. aug. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egészségre való odafigyelés, több szemszögből is:

Haj megfelelő fésülése, megfelelő összefogása.

Nem kell minden kencefice.

Táplálkozás, folyadékbevitel.


+egy alapos teljes vizsgálat, vérkép stb (ami alapon se lenne rossz sokaknak évente minimum 1x)


Ugyanis nem egy embert küldtem kivizsgálásra itt gyakorin is és bizony sokaknál betegségek derültek ki, melyeknek tünete a hajhullás.


+herbáliában van ingyenes hajvizsgálat. Ott géppel nézik meg a fejbőrt, hajtöveket.

Időpontot a herbáliában dolgozótól kell kérni.


Nem csak a gének miatt akkora a hajam, amekkora. Térdtől nemrég vágtam vissza popsiig.


Pl tesómnak is hiába a család hajkorona "génje", szétbarmolta hajvasalással, festéssel.


Szóval, menj egy kör kivizsgálásra a biztonságért.

S óvd egészséged,hajad egészségét.

2022. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!