Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami jó tanácsot kérhetek...

Valami jó tanácsot kérhetek hogy szép sima lehessen az arcom?? Mit használhatnék rá?

Figyelt kérdés
Egy idelye sokat idegeskedtem és ez meglátszik az arcomon szeretném helyrehozni hogy sima és szép lehessen az arcom
2022. júl. 19. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel semmit nem tudunk (korod, nemed stb), az a javaslatom, hogy menj el kozmetikushoz. Ő fogja látni, hogy mire van szükséged.

És amúgy "ideje", pontos j-vel.

2022. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Először egy helyesírási szótárat kène venned,azután normálisan ki kéne fejtened a kérdéshez kapcsolódó tényeket,pl.: kor?mit takar az, hogy “meglàtszik az arcomon” kifejezès
2022. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Sok víz, tiszta étkezés, relaxálás, pihentető alvás.
2022. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Úthenger? ;)
2022. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Nekem azóta van rendben a bőröm, amióta SEMMIT sem használok. Se krémek, se smink. Amikor elkezdődött a maszkviselési kötelezettség, akkor teljesen elhagytam a sminkelést. Aztán egy idő után a hidratáló krémre se volt szükség. Amikor "koszosnak" érzem a bőröm, a Garnier szenes arcradír-arcpakolást használom.
2022. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Drogériában nézz körül, sok ránctalanító krém, meg hasonló készítmény van, de tartsd szem előtt azt is, hogy egyrészt bármit is kezdesz el használni, a bőröd előbb-utóbb hozzászokhat, és lehet, hogy kevésbé fog hatni, másrészt csodát semmi sem tud tenni. Kozmetikus, vagy bőrgyógyász tanácsát érdemes lehet kikérni, de az utóbbi elég drága szokott lenni, akihez én járok, nála is kb egy köszönés 10k... Azt írtad, hogy sokat vagy ideges mostanában, és ez okozhatja az arcod ráncosodását. Nem ismerlek, nem látom át a problémákat, de minden rossz szándék nélkül azt tudom avasolni, hogy próbálj nyugodtabban élni, kizárni egyes idegesítő tényezőket. Például itt vannak ezek a bunkó válaszadók, ne törődj velük, vannak ilyen emberek, élvezik, ha felhúzhatnak.

Remélem, segítettem.

2022. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!