Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A garniere tényleg olyan...

A garniere tényleg olyan rossz márka? Én használok belőle arclemosót és arcmaszkot is, de sokan mondják, hogy nem tesz jót a bőrnek.

Figyelt kérdés

2022. aug. 9. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban nem lehet elmondani egy márkáról hogy jó vagy rossz, az egyes termékeket kell nézni. Az sem mindegy hogy milyen típusú az arcbőröd, meg milyen problémát próbálsz orvosolni.

Szerintem olvass utána a tudatos bőrápolásnak (pl instán: okosszepseg, skinsbyvivi, skincarevelyn) és talán még olcsóbban is össze tudsz hozni egy jobb arcápolási rutint

2022. aug. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nekem bevált több termék is, míg volt olyan ami kevésbé. illetve bizonyos garnier termékeket láttam gyógyszertárban is, valamint vannak inkább természetes összetevőket tartalmazó, minimális illatanyagot tartalmazó termékeik. bizonyos garnier termékeket, pl. a micellás vizet meg néhány maszkot folyamatosan újraveszek mert próbáltam az adott terméktípusokból drágábbat és nem volt jobb, sőt volt hogy rosszabb is volt.
2022. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!