Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó fényvédő 4000 ft alatt?

Jó fényvédő 4000 ft alatt?

Figyelt kérdés
Eddig egy dm sajatmarkas 30-as szenzitiv fenyvedot hasznaltam. Mostmar szeretnek atvaltani 50-esre. Valaki tud esetleg ajanlani olyan fenyvedot ami 50-es 4000 ft alatt van es parfummentes? A dm-est egyebkent azert szeretnem levaltani mert nem mattra szarad es borzaszto fejer volt tole az arcom :(

2022. aug. 14. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Most már felesleges. Illetve van akinek muszáj a non-stop 50-es, mert annyira pigmentalodik a bőre, de ha 30-ast és 50-est is használsz, akkor ősztől tavaszig 30-as, tavasztól őszig meg 50-est célszerű.


Egyébként ami jó lehet az pl a revox fényvédője, de az csak 50 ml vagy mennyi, szóval nem nagy mennyiség.

Amit érdemes nézni az az 1 ml/ft egységár.


Sokan szeretik még a rossmann/Müller sajatmarkas(sun ozone/lavozon) fenyvedoket is. Esetleg gyógyszertári markakat is megnezhetsz. Esetleg elyn's lab, de az is 30-as. Vagy a Garniernek van egy fluidja, azt is szoktak szeretni.

2022. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt igeen lehet megis erdemesebb lenne oszre/telre 30-as gyogyszertaribol melyiket ajanlanad?
2022. aug. 14. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 1500 ft-tal többet hajlandó vagy rászánni:


[link]


Revoxot próbáltam, de én nem szeretem. Illata van, mitesszerek képződtek a bőrömön, meg "kényelmetlen".

Ami még bevált télre, azt a Dmben vettem, viszont az naptej. Sárga flakonos gyerek naptej (talán saját márkás), nincs benne semmi irritáló anyag.

2022. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy felesleges, a nap nem süt kevésbé szeptember elsejétől, és mivela fényvédő ajánlott mennyisége csak arcra 1,25 ml/alkalom, bőven elkend még egy 30-50ml-s tubust addig...Szóval nem csak hogy nyugodtan használd az ötvenest, hanem kifejezetten ajánlom. A garnier ambre solare fluidját eléggé szeretik, meg ugye a revoxot. a DM sajátmárkás kukacosodik mint az állat nálam...esetleg az Altruist family fluid, ami tudom hogy nem 4k alatti viszont 2 decis 50 ml helyett...
2022. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!