Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik azok a termėkek amiket...

Mik azok a termėkek amiket mindig ùjra vesztek a dm-ben? :) imàdok oda jàrni xD nėha rossmanba is szoktam menni mik a kedvenceitek melyik üzletetet szeretitek jobban ės miėrt?

Figyelt kérdés

#dmdrogėria #Rossmam
2022. aug. 19. 17:56
 1/8 A kérdező kommentje:

Többet szoktam jàrni a dm be, magyarorszàgon a legjobban felszerelt, nėmetben is többet jàrtam a dm-be de itt sajnos a kedvenc böràpolàsi termėkeim nem kaphatòak :( így azt rendelve oldom meg.

imàdom a Dm saját màrkàs Balea Med kollekciòjàt, a samponjukat, a tusolò gėljüket, a testàpolòt, kėzkrèm, borotva habjukat. Magyarorszàgon a Geek & Georgeus szėrumokbõl: B-bomb, Stress less, tòner, Pòrus tisztitò, lemosòjukat. Illetve Puritò 50-es fėnyvėdöje.

Corsx pimple tapasz, ebelin nedves törlö kendö a minden mentess, Babylove wasser popsi törlöje, ebelin bio fülpiszkàlò+vattakorong, betėtekböl is bio-ra vàltottam, ami illat/ės fehėritö anyagoktòl mentess, magyarorszàgon a Bella bio màrkàtõl vettem, de itt is törekszem kiszürni. Ebelin intim mosakodòja a minden mentess, denk mit grànàtalmàs mosogatòszere, dm-es bio tej, soya tej, bio alma ecet, dontodent fogselyem+ szajvize. Curoprax fogkefėk :D

Sminkekböl mindig ùjra veszem az Essence liquink ink kėk kupakos tusàt, essence lash princess szempilla spiràlok, essence shine szàjfėnye.

Kutyusomnak a sajàt màrkàs 3 kilòs kutya tàpot, ės jutifalatot.

Bocsesz ha tùl hosszura sikerült imàdom :)

2022. aug. 19. 18:06
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
DM Bio leveket szoktam jópárszor venni.
2022. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De cuki vagy 😊
2022. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Most ez nem feltétlen DM-es termék, viszont Maybelline Lash Sensational. Ez a kedvenc szempillaspirálom évek óta, vagy DM-ben vagy Rossmannban veszem meg, attól függ, hogy hol járok éppen.


Akkor van egy Balea szárazsampon, amit anno mindig újravettem, szerintem 10 flakonnyit legalább elfogyasztottam belőlük az évek során, de már 1-2 éve nem annyira használok szárazsampont, szóval azóta nem vettem újra, viszont ha valamilyen okból újra akarnák szárazsampont használni, akkor valószínűleg újra azt venném meg (ha még forgalmazzák).


Akkor a kutyám imádja az egyik DM-es jutalomfalatot, azt szoktam még neki venni.


De amúgy a trend it up körömlakkokat is szeretem. Akkor néhány Baleás termékkel szoktam néha kísérletezni, például most vettem egy Baleás hajparfümöt. :D Szimplán érdekelt, hogy mit tud egy hajparfüm, mert még sosem volt ilyenem.


Igazából mondhatjuk azt, hogy a Balea termékeknek könnyen elcsábulok, mert szeretek új dolgokat kipróbálni és a Balea jó árban van. Szóval ha látok egy szimpatikus tusfürdőt, vagy egy arcmaszkot, dezodort, habfürdőt, akkor simán megveszem, viszont az ilyesmiket nem nagyon szoktam újravenni. Szóval ha veszek egy tusfürdőt, akkor következőnek csak azért sem ugyanazt fogom újravenni, hanem egy hasonlót, ugyanazt a márkát, de más illatút.


Amúgy most az, hogy Rossmann vagy DM... régen Rossmann párti voltam, az volt a közelben, pluszban ahol anno laktam, ott csak egy DM volt, és az is elég pici, szűkös volt, és mindig volt bent vagy 40 fok, nem szerettem oda menni. De aztán elköltöztünk, itt pedig talán mintha a DM-ek nagyobbak lennének, maga a bolt is sokkal szimpatikusabb, meg ez jobban útba is esik, szóval általában most már a DM-be megyek, ha kell valami.

2022. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvenc termékeim onnan:

Balea arctisztito erzekeny bőrre

Balea testapolo olaj

Trend it up körömlakkok

Denk mit levendulas tisztítószer

Nedves törlőkendők

Bio szendvicsfeltétek

Macskaalom apró kavicsos

😊

2022. aug. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Balea med arclemosó gélje és a balea med sampon, amit onnan szoktam venni.


Vannak jó bőrápolási termékek is, de online rendelve egy ezressel olcsóbbak, minek venném dmben? :D

2022. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Ami saját márkás és nagy kedvenc:

Balea tusfürdők és a babylove pelus a kisfiamnak.

De én is vásárolok bőrápolási cuccokat, legutóbb Elyns Lab lemosót vettem, de szoktam G&G-től stress lesst, apadot, Revoxtól azelainsavat, szalicilsavat.

2022. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

Dm-ben több kedvenc termékem van, így lényegesen többször megyek oda. Többször újravettem már az alábbiakat:

Revox szinte minden termékét imádom

Alverde szemöldök spirál

Alverde samponjai, balzsamjai

Dm saját márkás hajvitamin

Sun dance 50 faktoros fényvédője

Babylove olaj és wash balzsamja

2022. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!