Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor festhetem újra a hajamat...

Mikor festhetem újra a hajamat, ha sötétebb lett a végeredmény, mint szerettem volna?

Figyelt kérdés
Előtte vörös volt, anyum befestette közepes barna festékkel, és sötétbarna lett. Nem szeretném tönkretenni a hajamat, de ez a sötétbarna nagyon rosszul áll :( Igen tudom, vannak ennél milliószor komolyabb gondok is, de sírni fogok ha így kell kezdenem a sulit, mikor minden lány azon van hogy minél jobban odategye magát az iskolakezdésre, és még szebb legyen.

2022. aug. 21. 22:00
 1/3 anonim válasza:
100%
Érdemes fodrászt megkérdezni.
2022. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Hiába fested be. Festett hajat nem lehet festéssel világosítani.
2022. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Addigra talán kicsit világosabbra kopik, de sajnos a második válaszolónak igaza van, festék nem világosít festéket. Én a helyedben már nem nyúlnék hozzá és hagynám fakulni.
2022. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!