Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Több éve van feketére festett...

Több éve van feketére festett hajam, szeretném világosbarnára festetni, és benne még világosabb melír csíkokat. A koktél leszívja rendesen? Vagy mi lenne helyette ami igen?

Figyelt kérdés

Azt értem rendes alatt, hogy világos sárgásra, folt nélkül, nem répára!

A világos sárgát tudom festetni hamvas barnával, akkor nem lesz sárga, állítólag. Azt nem tudom, a melír csíkokat miután befestették a hajam világos barnával, ismét le kell szívni,a még világosabb melír miatt, vagy lehet egyszerre fóliás melírt és a többit festeni?

Fodrász ismerősöm csinálná,de ő sem csinált még ilyet.


2010. szept. 24. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress egy nagyon jo es tehetseges fodraszt, Aki felmeri a hajadat es majd eldonti, hogy a hajad jelenleg milyen allapotban van, es mit bir ki.


A tobb festes utan mar nem biztos, hogy ezt meglehetne csinalni!

2010. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ki kell "koktélozni" ez nem rontja annyira a hajad, mintha leszivatnád. És utána mehet a barna hajfesték.
2010. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kétszer kell koktélozni legalább, én a feketémet palette xxl-el szőkítettem négyszer, arra festettem a sötétszőkét, és már befogta szépen, nem lett vöröses, a szőkítések után inkább sárga lett addigra mint narancs. Az én hajamnak semmi baja nem lett, de nekem erős, egyébként még én is féltettem, vigyázni kell vele, és nem jobban "bántani", mint amennyit bír.
2010. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy mód van rá..ha akarod h maradjon hajad is csináld kb 3 lépésben..hidrogénpor+ egy doboz szőke festék, ezt összedobod és csíkokat húzol a hajadban...de nem egyszerre vidd fel ,ha már pár csík kisárgult..ismételd ezt meg ujjra

de hagyj egy kis szünetet.Minimum 1hét ,ez lassú folyat

ha végül eltűntek a fekete csíkok..csak simán világos szint teszl rá amien tetszik...vigyázz ha gyorsan egybe csinálod az egészet..akor hajad fokozatosan letörik.és végén lekell vágatni..

2010. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Harmadik válaszolónak: a palette xxl szőkítésen hajfestést értesz? Tehát ez egy hajfesték, szőke, és rákented a fekete hajadra? Négyszer? Mennyi idő közökkel? Milyen lett elsőre? Mennyi idő után kented rá a sötétszőkét?


Negyedik válaszolónak: az a baj, hogy nem tetszik a feketében szőke melír. Mindenképp olyan megoldást keresek,amivel már rögtön ki tudok menni az utcára, ne kelljen hetekig bujkálnom borzalmas répa hajjal. Az sem baj, ha sötétebbel indulok, mint amit szeretnék, majd 3- hetente világosabbra festetem.

Leginkább attól félek, milyen lesz koktélozás után. Mert van, aki azt írta (fórumokon), teljesen leszedte, de van, akinek össze-vissza színű, répa sárga és pirosas lett, amivel ugyebár semmit nem lehet kezdeni.

Olvastam ezekről a színleszedőkről is (oxy reload, alfaparf komaklin stb.)ami állítólag az előző színt adja vissza, de ez után akkor is festeni kell, mert vissza oxidálódik, sötétedik a haj. Viszont nem minden márkájú festéket szed le, ráadásul az évekig festett hajjal nem biztos, hogy boldogul, és elég drága.


Nem baj, ha le kell vágatni, 10-15 cm-t le is akarok, úgyis gyorsan nő.

2010. szept. 24. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!