Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös/piros hajat szeretnék?

Vörös/piros hajat szeretnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy jelenleg fekete hajam van és piros/vörös hajat szeretnék belőle elérni, körülbelül hányszor kellene le szőkítenem hozzá hogy szép színe legyen? Aki már csinált ilyet mit használt hozzá? Én a Syoss lightenerre gondoltam vagy a DM-be kapható Colour B4 hair color remover-re…

Meg milyen piros/vörös festéket ajánlotok ami beválik?(én abból is a Syoss piros/vörös festékét használtam színe gyönyörű volt de kb 1.-2. Hajmosásra kijött a színe egyből sajnos)

És még , hogy milyen sampont hasznàltok a piros/vörös hajra hogy ne kopjon gyorsan és megtartsa több ideig a szép színét?

Válaszokat előre is köszönöm <3



2022. aug. 23. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Felejtsd el 🤣

Fekete volt a hajam, 2 szőkítés kellett hozzá hogy annyit fakuljon hogy egyenletesen befogja a vörös

De az is csak sötét vörös lett

Arról nem beszélve hogy 10 centit kellett vágni a hajamból a szőkítés miatt mert az elkerülhetetlen hogy ne kelljen a hajad végét frissíteni

Meg persze teljesen elvéknyult a hajam

7 évig voltam így vörös.

A végére már tök jól kifakult és mindig ciklámenre festettem már.

De se a vörös se a ciklámen nem volt benne erőteljesen 2 hétnél tovább a hajamban

Utána mindig kifakult és narancssárga lett

Pedig igyekeztem csak max heti 2xer hajat mosni

Aztán befestettem sötétbarnára.

Az voltam 3 évig

Tavaly gondoltam szökíttetek bele pár tincset hogy szines legyen stb

Mondanom sem kell hogy megint mínusz 10-15cm a hajamból

És nyilván fakult annyit hogy az jó legyen így barnat is 2x kellett

Szörnyen megbántam

Mindig tönkre tetetem a hajam 🤦‍♀️

Pedig nekem fodrász csinálta és elég jók 🙈

2022. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemtudom nekem barátnőmnek fodrász csinálta de nemtudom milyen festékeket használhatott,mert barátnőmnek barna hajára lett kenve és gyönyörű színe lett és akár mennyit mosta megmaradt az a szín a hónap vége fele lett halványabb
2022. aug. 23. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdezd meg esetleg a barátnőd vagy menj el ahoz a fodrászhoz.

Nyilván függ attól is kinek milyen a hajszerkezete

Én elmentem Pesten egy nevesebb szalonba hogy feketéből szeretnék vöröset majd a pasi kB szembe röhögött hogyha nem akarok mellé rövid hajat felejtsem is el 😬

Max egy barnát tud roncsolódás nélkül csinálni a hajamból , így barna lett

De még ez is sötét

Bár tény hogy nem roncsolódott a hajam legalább

2022. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen ez személy függő

De köszönöm a válaszod!

2022. aug. 23. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!