Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajbeültetés 20 évesen?

Hajbeültetés 20 évesen?

Figyelt kérdés
A fejtető elején, a két sarkon jelentősen visszahúzódott a hajvonalam (norwood skálán 2,3 körüli, de inkább 2) és oldalról elég hülyén néz ki a homlokom, így rövidre nem tudom levágni és más hajstílust sem tudok kipróbálni, ami eléggé zavar, olyan mintha be lennék korlátozva, nemtudom hogy ez a felnőtt hajvonal vagy már a kopaszodásnak az előjele, van valakinek véleménye, tapasztalata a hajbeültetésről? Igazából csak egy kicsi részt szeretnék vele pótolni. Tudom elég fiatal vagyok de aggaszt a dolog, olvastam ilyen szerekről is mint pl a finasteride és a minoxidil de nem tudom hogy ezek olyan területre is hatasosak ahol haj már nem nő.

2022. aug. 23. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Kopaszodás esetén támogatom azokat, akik hajbeültetnek.

Valamiért pl magyarban is sokaknak 20-30év között már nincs hajuk.

A keletibb népnek pedig megmarad.

A táplálkozás is biztos nagy mértékben befolyásolja, mert japánba költözött haverunk kopaszodása megszűnt és pelyhesedik vissza.

(aztán lehet egyedi eset, passz)

Az viszont tény: a fejbőr azon egyik területek egyike, ahol magas szintű a vitaminok tárolása.

Pl a hairClinik ezért is jó rá.


Persze, ha gének a felelősek a kopaszodásért, akkor nincs az a kencefice, vitamin stb amely helyreállítja a gének működését.


A hajbeültetés nem olcsó és kellemetlen, ha fel vagy rá készülve, hajrá.


Egy hengeres speciális tűvel ültetnek át hajhagymákat azon területekről, ahol sűrűbb a hajhagymák száma.


Ezt a tűt úgy szúrják bele a bőrbe s olyan mélyre, hogy a hajhagyma ne sérüljön, kisebb bőr darabbal helyezik át új helyére.


Ha nincsen erős idegzeted ilyenekhez, ne csekkolj videót és csak bízd a szakira.


Testvérem szeretne, ezért is néztem utána a folyamatoknak.

Munkának is elfogadnám a hajbeültetést. Lehet ennek is utána nézek. ><

2022. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szintén 20 éves voltam mikor átestem rajta és szintén Norwood skála 2 voltam. Egy vagyont fizettem érte, viszont az eredménnyel egyáltalán nem voltam megelégedve. Közel sem lett olyan sűrű a hajam mint amit igértek.

Hátul nem hordhatom 3mm-től rövidebben a hajam mivel akkor szemmel láthatóak a 'pöttyök' ahol koszedték a hajhagymákat, elöl pedig megintcsak lóf*z mivel szemmel látható hogy ritkább a beültetett rész :D

Én mohawk stilusban hordom a hajam ez miatt, viszont a fejem hátsó részét is leborotválom. Igy hátul már nem lehet észrevenni a 'pöttyöket' elöl pedig még nem olyan hosszú a beültetett rész hogy nagyon szembetűnő legyen a ritkasága.

2022. szept. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!